• به روزرسانی: 1397/01/14
  • بازدید: 7443
ورق تایل پرچین

  

ورق تایل پرچین چیست؟

ورق تایل علاوه بر وزن سبک، انعطاف پذیری، نصب سریع و آسان، قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن، زیبایی و تنوع رنگ که دست طراحان را برای ایجاد هارمونی مناسب باز می گذارد (رنگ های آجری،‌ قرمز، آبی، قهوه ای نارنجی و ... از این محصول در بازار موجود است)، دوام بالای رنگ در برابر نور خورشید و تغییرات آب و هوایی و شرایط محیطی، تحمل وزن تا 400 کیلوگرم در هر متر مربع مزایای دیگری نیز دارد: مقاومت ورق تایل در برابر زلزله: در هنگام وقوع زلزله، وزن زیاد سقف و ترکیبات به کار رفته در آن، اغلب منجر به خسارت،جراحت و حتی مرگ می شود. استفاده از ورق تایل به دلیل وزن کم و در عین حال استحکام و مقاومت بالا، سبب می شود خطرات ناشی از زلزله تا حد زیادی کاهش یابد. مقاومت پرچین در برابر آتش سوزی: نحوه نصب ورق تایل در سقف باعث می شود این محصول در برابر آتش سوزی خارجی مقاومت بالایی داشته و مانع از نفوذ آتش به داخل شود. همچنین ورق تایل وزن کمی دارد و هنگام آتش سوزی داخل بام دیرتر فرو می ریزد. این پوشش درجه حرارت را تا 720 درجه سانتی گراد تحمل می کند.

مقاومت ورق تایل در برابر تگرگ،‌ طوفان و گرد باد:

آزمایشات به عمل آمده بر روی ورق تایل نشان می دهد این محصول در برابر اصابت دانه های تگرگ مقاوم است. همچنین نحوه نصب این محصول متمایز از سایر محصولاتی است که برای پوشش سطح شیبدار استفاده می شوند. نوع همپوشانی ورق های تایل و استفاده از متعلقات جانبی به منظور پوشش دادن زوایا، سبب می شود طوفان های شدید با سرعت بالا (200 کیلومتر در ساعت) و باران و برف نتوانند در این سقف ها نفوذ نمایند، آنها را تخریب کرده و یا خسارت وارد کنند.

لطفا" جهت ورود به صفحه قیمتهای ورق رنگی کلیک فرمایید 

رنگ های ورق پرچین

ورق پرچین با تنوع بیش از 15 رنگ و با ضخامت 30 صدم میلی متر تا 70 صدم میلی متر و با عرض خام 100 سانتی متر تولید می شود. ورق پرچین عموما برای پوشش سقف های شیبدار از جمله سقف ویلا ها ، سردر منازل ، سایه بان ، پارکینگ و .غیره کاربرد دارد. ورق های طرح سفال پرچین  در 15 رنگ مختلف قابل سفارش می باشند.در مورد تفاوت های سه نوع ورق رنگی طرح سفال،  فقط بحث سلیقه شخصی مطرح است .تفاوت بعدی که ناشی از همین تغییر فرمینگ است به ابعاد خروجی و کاردهی مفید ورق های طرح سفال بر می گردد.

مشخصات فیزیکی ورق رنگی طرح سفال پرچین :

ضخامت :30 صدم میل تا 70 صدم میل (ضخامت نرمال 50 صدم میل می باشد)

عرض ورق مورد استفاده : 100 سانتی متر

طول ورق : بنا به درخواست سفارش دهنده یک پله دو پله سه پله چهار پله و پنج پله

مزایا و فواید :

نصب سریع و آسان

زیبایی و قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه دیگر

وزن سبک و ایمنی بالا در برابر زلزله

عدم تغییر رنگ و شکل در مقابل شرایط جوی و گیاهان هرزه (خزه)

مقاومت در برابر رطوبت آب و هوا

یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان

موارد استفاده :

مناسب جهت پوشش سقف ساختمان

مناسب جهت پوشش سقف ویلا

مناسب جهت سردر منازل

مناسب جهت ساخت آلاچیق

مناسب جهت پوشش سایه بان

مناسب جهت عایق کاری و....

نامگذاری ورق طرح سفال پرچین

با توجه به نزدیکی ظاهری این ورق به پرچین های حصاری خانه های قدیمی در شمال ایران این نام برای این محصول در نظر گرفته شده است.

ورق پرچین

پله های ورق طرح سفال پرچین

ورق طرح سفال پرچین در 5سایز استاندارد یک تا پنج پله تولید می شود که ابعاد هر پله 100*45 سانتی متر است.

برای مثال یک پرچین سه پله ابعادی متناظربا 100*135 سانتی متر دارد.

در صورتیکه قصد اطلاع از قیمت وخرید ورق شیروانی رادارید کلیک فرمایید.

جهت سفارش کالا با کارشناسان واحد فروش شرکت فولادکبیر تماس بگیرید

ورق تایل/ورق پرچین