• به روزرسانی: 1398/01/11
  • بازدید: 4582
پوشش سقف سوله

 

تولیدانواع پوشش سقف سوله در ضخامتهاوطرح های مختلف به همراه نصب پوشش سقف با اکیپ های کارآزموده و تیم مهندسی نظارت شرکت های کبیر با بیشترین رزومه اجرایی در کشور ☎️ 58751 -021 ☎️88178450 -021

پوشش سقف سوله چیست ؟

با توجه به میزان هزینه کار که امروزه بسیار مهم است و با توجه به اهداف پروژه ساخت سوله نوع پوشش آن مشخص می شود.می توان پوشش سقف سوله را از  ورق سینوسی کرکره ای و ذوزنقه ای و ... در نظر گرفت، و از ورق های گالوانیزه رنگی یا ساده استفاده کرد .

برآورد قیمت پوشش سقف سوله 

جهت برآورد ریالی پوشش سقف سوله ابتدا ورق های فولادی را توسط اتوکد و یا نصاب از روی کار برداشت مینماید.و پس از اعلام طول و تعداد برگ ها متریال تیزه و آبرو و پشم شیشه یا فوم و توری فلزی یا پلاستیکی مشخص میگردد. متراژ و ابعاد خم و ضخامت آبرو ها که در نقشه ها مشخص است ، با ورق های گالوانیزه بصورت آبرو جعبه ای و یا آبرو لندنی که بستگی به نوع طراحی آن دارد مشخص میگردد. بیشترین هزینه در پوشش سقف سوله مربوط به ورق های فولادی گالوانیزه و رنگی میباشد.پس از مشخص شدن متریال سقف سوله کارفرما و یا پیمانکار نسبت به تهیه آن اقدام مینماید.

روش نصب پوشش سقف سوله

ورق های فرم شده سقف سوله پس از تولید به کارگاه حمل و توسط جرثقیل بالاگذاری میشوند.در این مرحله نصاب توری ها را در تمام نقاط سقف پهن مینماید و سپس عایق حرارتی فوم یا پشم شیشه را پهن نموده و سپس اقدام به پخش ورق های طرح دار پوشش سقف سوله مینماید.و در این مرحله کلیه ورق ها میبایست از گام فوقانی به سطح پروفیل زد بوسیله پیچ سرمته خودکار فیکس شوند.و در مرحله آخر نصاب اقدام به نصب تیزه هشتی تاج سوله و فیکس کردن آن مینماید.

سقف سوله با ساندویچ پانل

صرف نظر از قیمت بالای ساندویچ پنل میتوان گفت از پر طرفدارترین پوشش های سقفی برای سوله استفاده  است. ساندویچ پانل با دارا بودن دو ورق و یک لایه عایق بین آنها از بهترین پوشش ها برای سقف سوله است و استحکام بسیار بالایی در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی دارد و همچنین عایق مناسبی برای گرما و سرما و صدا به داخل و خارج سوله هستند. و البته هزینه بسیار بیشتری نسبت به پوشش ورق و توری و پشم شیشه خواهد داشت.

جهت اطلاع از قیمت پوشش سقف سوله با کارشناسان شرکت تماس حاصل بفرمایید.

جهت اطلاع ازقیمت ورق سقف سوله و شیروانی کلیک فرمایید.

پوشش سقف سوله