• به روزرسانی: 1398/01/11
  • بازدید: 5321
قیمت پوشش سقف سوله

 

تولید انواع پوشش سقف سوله در ضخامت ها و طرح های مختلف کرکره ای ، سینوسی ، ذوزنقه ، شادولاین و به همراه نصب پوشش سقف با اکیپ های کارآزموده و تیم مهندسی نظارت شرکت های کبیر با بیشترین رزومه اجرایی در کشور ☎️ 58751 -021 ☎️88178450 -021

پوشش سقف سوله چیست ؟

با توجه به میزان هزینه کار که امروزه بسیار مهم است و با توجه به اهداف پروژه ساخت سوله نوع پوشش آن مشخص می شود. می توان پوشش سقف سوله را از  ورق سینوسی کرکره ای و ذوزنقه ای و ... در نظر گرفت ، و از ورق های پوشش سقف گالوانیزه رنگی یا ساده استفاده کرد .

برآورد قیمت پوشش سقف سوله 

جهت برآورد ریالی پوشش سقف سوله ابتدا ورق های فولادی را توسط اتوکد و یا نصاب از روی کار برداشت مینماید . و پس از اعلام طول و تعداد برگ ها  متریال تیزه و آبرو و پشم شیشه یا فوم و  توری فلزی یا پلاستیکی مشخص میگردد . متراژ و ابعاد خم و ضخامت آبرو ها که در نقشه ها مشخص است ، با ورق های گالوانیزه بصورت آبرو جعبه ای و یا آبرو لندنی که بستگی به نوع طراحی آن دارد مشخص میگردد. بیشترین هزینه در پوشش سقف سوله مربوط به ورق های فولادی گالوانیزه و رنگی میباشد . پس از مشخص شدن متریال سقف سوله کارفرما و یا پیمانکار نسبت به تهیه آن اقدام مینماید .

روش نصب پوشش سقف سوله

ورق های فرم شده سقف سوله پس از تولید به کارگاه حمل و توسط جرثقیل بالاگذاری میشوند . در این مرحله نصاب توری ها را در تمام نقاط سقف پهن مینماید و سپس عایق حرارتی فوم یا پشم شیشه را پهن نموده و سپس اقدام به پخش ورق های طرح دار پوشش سقف سوله مینماید . و در این مرحله کلیه ورق ها میبایست از گام فوقانی به سطح پروفیل زد بوسیله پیچ سرمته خودکار فیکس شوند . و در مرحله آخر نصاب اقدام به نصب تیزه هشتی تاج سوله و فیکس کردن آن مینماید.

سقف سوله با ساندویچ پانل

صرف نظر از قیمت بالای ساندویچ پنل میتوان گفت از پر طرفدارترین پوشش های سقفی برای سوله استفاده  است . ساندویچ پانل با دارا بودن دو ورق و یک لایه عایق بین آنها از بهترین پوشش ها برای سقف سوله است و استحکام بسیار بالایی در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی دارد و همچنین عایق مناسبی برای گرما و سرما و صدا به داخل و خارج سوله هستند . و البته هزینه بسیار بیشتری نسبت به پوشش ورق و توری و پشم شیشه خواهد داشت.

 

جهت اطلاع از قیمت پوشش سقف سوله با کارشناسان شرکت تماس حاصل بفرمایید.

 

جهت اطلاع ازقیمت ورق سقف سوله و شیروانی کلیک فرمایید.

 

پوشش سقف سوله