• به روزرسانی: 1397/10/24
  • بازدید: 6904
مشخصات فنی ورق های شیروانی

 

شرکت فولادکبیر(سهامی خاص)

در این صفحه مشخصات فنی و دیتیل کامل ورق های شیروانی از قبیل دیتیل ورق های سینوسی کرکره ای و ذوزنقه ای و شادولاین ، طرح سفال پالرمو و ژنوا ، دامپا و عرشه فولادی جهت دانلود و بررسی قرارداده شده است.

قابل توجه است که قبل از اجرای عملیات فرم دهی ورق فولادی میبایست از نوع فرمینگ درخواستی خود اطمینان حاصل فرمایید. بطور معمول دیتیل فرمینگ های هر کارخانه میتواند متفاوت باشد و یا پس از مدتی آپدیت و تغییر شکل پیدا نمایند. عرض مفید و عرض خروجی فرمینگ ها میبایست استاندارد باشند هرچه عرض مفید بیشتر باشد از لحاظ هزینه ای ورق کمتری مصرف میشود ولی از لحاظ هدایت آب باران کارایی کمتری دارد چرا که قله های ورق ارتفاع کمتری می یابند ، هرچه قله و یا همان ارتفاع گام بیشتر باشد هدایت آب باران اصولی تر و بدون هرگونه نشت آب به داخل ساختمان می باشد.

جهت بازدید از قیمت و لیست کامل ورق های شیروانی اینجا کلیک فرمایید.

 

جزییات فرم ورق کرکره سینوسی شیروانی

طرح سینوسی کرکره ای

دیتیل ورق سینوسی کرکره ای

جزییات فرم دهی ورق سینوسی کرکره ای

تولیدورق شیروانی کرکره سینوسی

طرح سینوسی کرکره ای برای مشتریان محترم قابل تولید می باشد. بیشترین مصرف ورق سینوسی کرکره ای در حصار های کارگاه ساختمانی،زمین های کشاورزی و باغ ها ،طرح های خاص معماری،سوله های صنعتی و.... میباشد. ورق سینوسی کرکره ای جزو قدیمی ترین فرم های طرح شیروانی برای سقف ساختمان های مناطق باران خیز و ویلاها میباشد. نحوه تولید این نوع ورق بوسیله دستگاه رول فرمینگ و با روش نورد سرد میباشد. ضخامت ورق های سینوسی کرکره ای،در میزان دوام،تحمل بار برف، و دیگر مشخصات سازه ای در ساختمان سازی نقش بسزایی دارد. ورق سینوسی کرکره ای سقفی سبک،مقاوم، و طرحی موجدار وزیبا را برای شما به همراه دارد.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جزییات فرم ورق ذوزنقه ای

طرح ذوزنقه ای

دیتیل فرم ورق ذوزنقه ای عرض 88

تصویر فوق جزییات فرم ذوزنقه تیپ یک و تیپ دو

 

دیتیل فرم ورق ذوزنقه ای عرض 90

تصویر فوق جزییات فرم ذوزنقه با عرض مفیدهای  90 سانت از رول ورق عرض 1250 میلیمتر و عرض مفید 70 سانت از رول خام عرض یک متر

 

دیتیل فرم ورق ذوزنقه ای عرض 88

تصویر فوق جزییات ذوزنقه با عرض مفید 99 سانت الی یک متر (100سانتی متر)

 

جزییات فرم دهی ورق ذوزنقه ای

ورق ذوزنقه ای فرمینگ خاصی از ورق رنگی است که موجهای مربعی مانند در عرض ورق ایجاد می کند. این ورق در ظاهر ،مقاومت فیزیکی و ابعادو کاردهی متفاوتی دارد. ورق ذوزنقه قرمز کاربرد های متنوعی دارد که از آن جمله می توان به پوشش سقف های شیروانی به عنوان پرکاربردترین حالت و یا استفاده به عنوان حصار دور زمین یا ساختمان (در حال احداث) و سوله ها یا سقف ویلا اشاره کرد. ورق  ذوزنقه قرمز را می توان از ورق رنگی با عرض ۱۰۰ و ۱۲۵ سانتی متر تولید کرد.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

دیتیل جزییات ورق شادولاین

طرح شادولاین

جزییات ورق کرکره شادولاین

جزییات فرم دهی ورق شادولاین

در مورد این نوع ورق می توان گفت که ورق طرح شادولاین از ورق های رنگی تولیدمی شود که از ویژگی ها و قابلیت های آن می توان به ، وزن سبک ، نصب سریع و آسان و مقاوم بودن در برابر رطوبت اشاره کرد . از ورق های شادولاین پرتقالی بصورت شیروانی و دیواری هم استفاده میگردد. ورق شادولاین،از طرحهای بسیار زیبا و کاربردی ورق های فولادی طرح دار میباشد. طرح شادولاین، طرحی کلاسیک شبیه به ذوزنقه است که دو قله در کنار هم قرار داند و به دلیل ماهیت کاربرد این ورق، از جمله پوشش سقف که همواره در تماس مستقیم با برف، باران و رطوبت قرار دارد، ورق استفاده شده باید دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی باشد. از همین رو در تولید آن از ورقهای رنگی و ساده استفاده میشود. بیشترین کاربرد و سفارش ورق های شادولاین، از ورق رنگی می باشد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

فرم ورق طرح سفال پالرمو

طرح پالرمو

دیتیل جزییات فرم ورق پالرمو

جزییات فرم دهی ورق طرح سفال پالرمو

ورق طرح سفال پالرمو یکی از زیباترین ورق های موجدار شیروانی است. ورق شیروانی طرح سفال پالرمو بسیار سبک و ارزان قیمت است. بیشترین مصرف این نوع فرم شیروانی در ویلاها و آلاچیق ها میباشد.و در شمال کشور این طرح از پرمصرف ترین ها میباشد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ورق طرح سفال ژنوا

طرح ژنوا

جزییات دیتیل ورق ژنوا

جزییات فرم دهی ورق طرح سفال ژنوا

ورق های شیروانی طرح سفال ژنوا همانطور که از نام آن ها پیداست تنها بنام طرح سفال هستند و با ورق های سفالی متفاوت می باشند . ورق های  شیروانی طرح سفال ژنوا  از دور نمای ورق های سفال واقعی را دارند اما مزیت ها و ویژگی هایی که نسبت به ورق های سفالی دارند این است که از ورق های سفالی خیلی سبک تر می باشند از این رو نصب آن ها خیلی راحت تر و آسان تر می باشد و به همین دلیل هزینه ی نصب آن ها نیز بسیار کمتر می باشد . علاوه بر این در ورق های شیروانی طرح سفال ژنوا ، مشکلات و مسائلی که در ورق های سفالی وجود دارد ، ندارد چرا که ورق های شیروانی فولادی طرح سفال ژنوا به هیچ وجه دچار خوردگی و پوسیدگی همچنین شکستگی نمی شوند .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فرم دهی ورق دامپا لمبه

طرح لمبه-دامپا

جزییات دیتیل فرم دهی ورق دامپا لمبه

جزییات فرم دهی ورق دامپا-لمبه

دامپا ورقی فلزی است که معمولا از ورق رنگی تولید می شود و با موج های مسطح مستطیل شکل زیبایی خاصی به سقف می بخشد. این طرح که از لمبه های چوبی سنتی الهام گرفته است به همان زیبایی بوده و سبک تر و مقاوم تر هم هست. این ورق ها معمولا برای سقف های داخلی مصرف می شوند ولی در برخی موارد به جای ورق کانکسی در دیوار نیز استفاده می شوند.در بازار به ورق های دامپا ورق لمبه نیز گفته می شود. ورق دامپا با ضخامت 60 صدم میل بدون رنگ، و ورق دامپا قهوه ای سوخته با ضخامت 40 صدم میل از پرکاربردترین ورق های دامپا است.ورق دامپا که در برخی شهرها به آن ورق لمبه نیز می گویند از دیرباز برای ساخت سقف های شیروانی و ویلا کاربرد داشته و امروزه در سردر منازل و ورودی پارکینگ و سقف های بیرونی ساختمان مانند تراس ها شاه نشین نیز استفاده می شوند. از دیگر کاربرد های رایج ورق دامپا قهوه ای سوخته استفاده آن در سقف پارکینگ های بزرگ مانند پارکینگ فروشگاه ها و تالار هاست. از دیگر موارد مصرف ورق های دامپا یا لمبه استفاده در سقف های سالن های سینما و سالن های کنفرانس است. ورق دامپا نمای زیبایی به سقف بخشیده و آن را از حالت یکنواخت خارج می کند. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیتیل ورق عرشه فولادی گام 65 و 75 طرح جدید

دیتیل فرم های ورق عرشه فولادی

دیتیل عرشه فولادی گام 75 عرض مفید 94 سانت و گام 65 عرض مفید 99 سانت 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیتیل عرشه فولادی گام 75 طرح قدیم

عرشه فولادی گام 75 عرض 90 سانت

دیتیل عرشه فولادی گام 75 سانتی متر و عرض مفید 90 سانت

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیتیل کلیه فرمینگ های ورق فولادی 

فرمینگ ورق شرکت فولادکبیر

 

جهت پرینت و دانلودفایل PDF پی دی اف دیتیل کلیه فرم های ورق گالوانیزه ورنگی شرکت فولادکبیر کلیک فرمایید.

جهت اگاهی از قیمت ورق رنگی کلیک فرمایید.

جهت سفارش کالا با کارشناسان واحد فروش شرکت فولادکبیرتماس بگیرید.

 

جزییات فرم های ورق شیروانی