عرشه فولادی/ورق عرشه فولادی/سقف عرشه فولادی/قیمت ورق عرشه فولادی/اجرای عرشه فولادی

 عرشه فولادی - METAL DECK

 تولید انواع ورق عرشه فولادی از کارخانجات هفت الماس-کاشان-سمنان-شهرکرد-تاراز 

اجرای سقف متال دک با نظارت تیم کارشناسان شرکت

جداول زیر برآوردقیمت و ریز هزینه یک مترمربع عرشه فولادی (سقف سبک و مقاوم در برابر زلزله)بهمراه نمودار تغییرات قیمت 

برای یک پروژه حداقل هزارمتری در تهران و فونداسیون - دیوارحائل - سقف دال کامپوزیت به تفکیک و تاریخ روز است.

      تلفن تماس :  88178450 -021   

شرکت عرشه گسترکبیر-سهامی خاص

فروش ورق عرشه فولادی با قیمت مناسب به کارفرمایان و پیمانکاران

آشنایی با شرکت تولید کننده عرشه فولادی

شرکت تولید کننده ورق سقف عرشه فولادی از واحد ها مختلفی از جمله واحد تولید ، واحد انبار ، واحد تحقیق و توسعه ، واحد طراحی و محاسبه و ... تشکیل شده اند . سقف عرشه فولادی از چهار جز اصلی ورق گالوانیزه عرشه فولادی -فرم شده (کروگیت) و U شکل(فلاشینگ) ، گل میخ، بتن و آرماتور تشکیل شده است . این نوع سقف ها در سازه های بتنی و فولادی می توانند به کار روند . ویژگی منحصر به فرد این نوع سقف ها این است که وزن آنها از سایر سقف های متداول کمتر است و در هنگام اجرا نیاز به قالب بندی ندارند.

فروش ورق عرشه فولادی

این بخش یکی از  فعال ترین قسمت های شرکت جهت خریدورق سقف عرشه فولادی توسط مشتریان میباشد و بدلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب ورق های عرشه فولادی با استقبال کارفرمایان و سازندگان و پیمانکاران محترم روبرو میباشد. جهت خریدورق عرشه فولادی با واحدفروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

مشخصات ورق عرشه فولادی

ضخامت ورق عرشه فولادی با ضخامتهای  7دهم و 8 دهم و 9دهم و یک میل تا 1/2میلیمتر و  در گام 75 عرض مفید 94 سانت و گام 65 با عرض مفید 99 سانت تولید میگردد.

 محاسبه و طراحی عرشه فولادی

مهندسین متخصص و مجرب و با استفاده از دانش تکنولوژی مدرن در زمینه مهندسی عمران ، سقف عرشه فولادی را متناسب با پروژه طراحی و تولید می کنند . حاصل تلاش مهندسین در این مرحله تولید نقشه های سازه ای می باشد که شامل ابعاد و مقطع ورق های گالوانیزه فرم شده، همچنین ابعاد و فاصله های نصب برش گیر ها در پروژه می باشد .

تولیدورق عرشه فولادی

در این واحد با دادن پلان های آماده شده با عنوان لیستوفر تولید ورق عرشه فولادی با ابعاد شاپ توسط واحد محاسبه و طراحی به دستگاه های مدرن ، رول فرمینگ ورق های گالوانیزه به روش نورد سرد را با توجه به مقطع تعریف شده متال دک تولید می کنند . در این واحد از ورق های گالوانیزه با کیفیت و با دوام برای تولید مقطع طبق نقشه های سازه استفاده می گردد .

 کنترل کیفیت و انبار

واحد مهندسی و کنترل کیفیت سقف عرشه فولادی وظیفه نظارت بر مراحل تولید و کیفیت متریال مصرفی و مقاطع نهایی را بر اساس استاندارد های روز دنیا بر عهده دارد . چنانچه قطعه ای از لحاظ کنترل کیفیت با استفاده از دستگاه های ابزار دقیق مورد تایید نگردد آن قطعه از خط تولید حذف می گردد و چنانچه توسط واحد کنترل کیفیت تایید گردد به واحد انبار و تولید منتقل می شود . 

قیمت سقف عرشه فولادی

در بحث قیمت مصالح و اجرای سقف عرشه فولادی این نکته وجود دارد که تولید کننده سقف عرشه فولادی با توجه به کیفیت ورق های اولیه و مقدار ورق های استفاده شده قیمت نهایی را اعلام می کنند . همچنین قیمت سقف عرشه فولادی با توجه به قیمت بروز مصالح از جمله ورق عرشه فولادی سپس ورق U شکل آماده شده فلشینگ ، میخ و چاشنی فولادی و پیچ سرمته گلمیخ استاندارد و مش آماده یا میلگرد شاخه ای و دستمزدنصب تعیین می گردد البته  قیمت های متریال  به دلیل نوسانات بازار ارز متغیر هستند .

اجرای ورق عرشه فولادی

ورق عرشه فولادی فرم داده شده به روش رول فرمینگ در کارخانه ، پس از حمل به محل اجرای پروژه را می توان در فضای کمی دپو نمود که از مزایای این نوع سقف هست . ورق های متال دک توسط پیمانکار ومجری سقف عرشه فولادی مربوط به هر تراز از سازه طبق نقشه های اجرایی بوسیله تاور و یا جرثقیل در تراز مورد قرار داده می شوند . بارگذاری ، راه رفتن و انجام هرگونه فعالیت بر روی عرشه ها تا زمان ثابت کردن عرشه ها ممنوع است .ورقها طبق نقشه های شاپ در محل مورد نظر قرارداده شده و توسط دستگاه سنگ فرز برشکاری و توسط میخ و چاشنی انفجاری نصب میگردند.

 اجرای سقف عرشه فولادی

 بازرسی ابعادی عرشه ها توسط شرکت پیمانکار نصب عرشه فولادی و قراردادن و نصب ورق عرشه فولادی بر روی اسکلت فلزی یا بتنی برشکاری و انجام سوراخ کاری های مورد نیاز ورق ها تثبیت عرشه ها بوسیله میخ چاشنی انفجاری اجرای جوش کاری گل میخ نصب فلاشینگ (جهت حفظ بتن)نصب گل میخ بر روی تیرهای اصلی و فرعی با آرایش مورد نظر (نصب گلمیخ ها بایستی مطابق با نقشه های اجرایی انجام گیرد. تعدادگلمیخ های لازم برای هر تیر با توجه به طراحی آن تیر متغیر است) نبشی کشی کنسول ها (در صورت نیاز)نبشی کشی محل اتصال عرشه ها به دیوارها (در صورت نیاز) اجرای بازشوها مطابق نقشه های اجرایی اجرای میلگردهای حرارتی، تقویتی و حریق (درصورت نیاز) بتن ریزی و تسطیح سطح بتن (در این مرحله بایستی باید از عدم انباشتگی بتن بر روی عرشه ها اطمینان حاصل نمود و ضخامت بتن در نقشه های اجرایی مشخص است که بوسیله ماله دستی و یا پروانه ای قابل انجام است کیورینگ بتن بسته به فصول سال صورت میپذیرد)

انواع سقف عرشه فولادی

Roof Deck کاربرد : استفاده در سقف سازه های صنعتی مزایا : عدم وجود بتن بر روی این گونه سقف ها کنترل در برابر باد و برفForm Deckکاربرد : استفاده به عنوان قالب بتن مزایا : عدم وجود برجستگی روی ورق طراحی دال مشابه دال بتنی Composite Floor Deckکاربرد : استفاده به عنوان قالب بتن و مشارکت در باربری سقف مزایا : ایفای نقش سازه ای به عنوان فولاد کششی طراحی و کنترل با استفاده از روابط مختص سقف مرکب عرشه فولادی Cellular Deckکاربرد : قابلیت استفاده در تمام سازه ها مزایا : قابلیت طراحی به صورت دال مرکب یا غیر مرکب قابلیت اجرای در دهانه های بزرگ نسبت به سایر سقف های عرشه فولادی​

روش های طراحی سقف عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی به دو صورت طراحی و تولید می‌گردد به‌گونه‌ای که یا به صورت قالب ماندگار و یا به صورت المان کششی طراحی می‌شود از این‌رو مجری سقف عرشه فولادی باید کاملا به این مسئله توجه داشته باشد که در صورتی که سقف عرشه فولادی به عنوان یک قالب ماندگار طراحی شده است از آن به عنوان یک آرماتور کششی استفاده نکند و یا اگر سقف عرشه فولادی به عنوان یک المان کششی طراحی و تولید شده است از آن به عنوان یک قالب برای بتن‌ریزی استفاده نکند. تولید کننده سقف عرشه فولادی ، باید به تمامی استاندارد‌های طراحی و تولید دو نوع سقف عرشه فولادی توجه کند و سقف عرشه فولادی را به شکل کاملا اقتصادی و استاندارد تولید کند .

نمودار تغییرات قیمت سقف عرشه فولادی

در بالای جدول قیمتهای سقف عرشه فولادی بروزترین نمودار قیمت یک مترمربع سقف عرشه فولادی لحاظ شده است که تغییرات قیمتی در بازه های مختلف زمان قابل بازدید میباشد. ملاک این نمودار عرشه فولادی با ورق 8 دهم میلیمتر میباشد.

آیین نامه های سقف عرشه فولادی

در انتهای همین صفحه مطالب فنی بیشتری در مورد سقف عرشه فولادی نقل کرده ایم که هرکدام از آنها به صفحات تخصصی آیین نامه ها و لینک های دانلود وبصورت فایل  PDFعرشه فولادی وdwgاتوکددیتیل عرشه فولادی و پاورپوینت و محاسبه بتن مصرفی عرشه فولادی نیز مجهز میباشد که کاربر را به صفحات مذکور هدایت مینماید.

نرم افزار های عرشه فولادی

در بالای جدول قیمت یک مترمربع عرشه فولادی در همین صفحه آیتمی بنام محاسبه گر آنلاین عرشه فولادی قراردارد که کاربر با لینک به صفحه جدیدی منتقل میگردد قابلیت های این صفحه تولیدپیش فاکتور بروز و لحظه ای سقف متال دک METAL DECK با مقادیری که کاربر طبق دیتیل پلان عرشه فولادی  لحاظ میکند را دارد و نرم افزار دوم در همان صفحه با ورود اطلاعات نقشه های اجرایی از جمله طول تیرهای فرعی و کاربری ساختمان و وزن بار مرده توسط کاربر منجر به ارائه اطلاعات و محاسبات فنی سقف عرشه فولادی از جمله فواصل تیرریزی ضخامت ورق عرشه فولادی و تعداد و سایز گلمیخ و نوع سایز و فاصله تیر فرعی در سقف عرشه فولادی و حتی نوع میلگرد مصرفی در دک استیل  و ..... مینماید

قیمت سقف عرشه فولادی در تاریخ 1399/08/05

  • تعداد نمایش: 167276
مجموعه شركتهاي كبير-سهامي خاص
پیمانکار تخصصی انواع فونداسیون ، دیوار حائل و سقف عرشه فولادی با بیشترین رزومه اجرایی در کشور

محاسبه آنلاین وزن و قيمت يك مترطول ورق عرشه فولادی


تولید کننده:
طول:
ضخامت:
عرض:
عرض مفید:

 

عرشه فولادی/ورق عرشه فولادی/قیمت عرشه فولادی/سقف عرشه فولادی/قیمت ورق عرشه فولادی/گل میخ/قیمت گل میخ

عرشه فولادی 

تولیدسقف‌های عرشه فولادی با استفاده از  ورق‌های فولادی گالوانیزه ذوزنقه‌ای شکل تحتانی و فلاشینگ که بوسیله میخ وچاشنی انفجاری فیکس شده و سپس برش گیرها ( گل میخ ) با دستگاه استادولدینگ جوشکاری شده و سپس با استفاده از آرماتوربندی و یا شبکه مش آماده و در آخر بتن ریزی معمولی یا در پارکینگ ها به روش کفسازی صنعتی بر روی این ورق فولادی، اجرا می‌شود.در سقف‌های عرشه فولادی باید به فواصل تیرهای فرعی مورد نیاز در بین تیرهای اصلی سازه اشاره نمود.

عرشه فولادی/گل میخ/ورق عرشه فولادی/اجرای عرشه فولادی/سقف عرشه فولادی/آیین نامه های عرشه فولادی/متال دک/metal deck

در رول فرمینگ ورق های عرشه فولادی ارتفاع آن  بایستی بین ۵ تا حداکثر ۷٫۵ سانتی‌متر باشد.علاوه بر آیین نامه های خارجی  در داخل کشور نیز نشریات عرشه فولادی در  مرکزتحقیقات ساختمان   و  استاندارد ملی ایران  تعریف و به وضوح آورده شده است .

عرشه فولادی/گل میخ/ورق عرشه فولادی/اجرای عرشه فولادی/سقف عرشه فولادی/آیین نامه های عرشه فولادی/متال دک/metal deck

تهیه نقشه شاپ درایینگ سقف در پلان تیرریزی و مشاوره تخصصی و اجرای صحیح نصب عرشه فولادی و جوشکاری گل میخ هاتوسط شرکت مجری سقف عرشه فولادی می تواند جلوگیری از هدر رفت مصالح و صرفه اقتصادی فراوانی را ایجاد نماید.

 گل میخ استاندارد

در هنگام خرید گل میخ نام کارخانه سازنده آن مهم نیست با توجه به اینکه ساخت گلمیخ باید توسط مفتول آلیاژی صورت پذیردلذا مشخصه مکانیکی فولاد مصرفی بهمراه تولید به روش فورج سرد در گل میخ حائز اهمیت است .

 تست خمش گل میخ روی کار فقط یکی از آزمون های تایید اجرای جوشکاری گل میخ ها میباشد و ربطی به مشخصه مکانیکی فولاد مصرفی در آن ندارد مرجع تایید استاندارد گل میخ آزمایشگاه سازه می باشد.

شرکت عرشه فولادی-کارخانه عرشه فولادی-ورق عرشه فولادی

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نام شما
نظر شما
Captcha

نظرات کاربران

میرعبدالهی
9 ساعت قبل, یکشنبه 4 آبان 1399 در 09:14:51 ب.ظ

قیمت اجرای سقف عرشه فولادی در کرج با متراژ 3000 متر چقدر میشه؟

مدیرسایت

با سلام قیمت متریال و اجرای سقف عرشه فولادی در تهران و کرج تفاوتی با هم ندارد فقط هزینه حمل مصالح است که متفاوت است

ساسان
3 روز قبل, پنج شنبه 1 آبان 1399 در 10:53:29 ق.ظ

ورق عرشه فولادی متری چنده

مدیرسایت

ورق عرشه فولادی بصورت کیلویی فروخته میشود ولی برای اینکه قیمت هر متر رامحاسبه نمایید در انتهای جدول قیمت عرشه فولادی در همین صفحه نرم افزار محاسباتی قیمت هرمتر ورق عرشه فولادی لحاظ شده است البته ملاک قیمتها با تاییدمجدد و تماس با شرکت میباشد

12 روز قبل, سه شنبه 22 مهر 1399 در 10:15:21 ب.ظ

سلام 

این قیمتها دستمزدی است؟ 

مدیرسایت

قیمت دستمزدنصب عرشه فولادی را درگزینه مجزا داخل همین صفحه پرینت نمایید

میرزاخانی
15 روز قبل, شنبه 19 مهر 1399 در 11:39:22 ق.ظ

قیمت عرشه فولادی چقدر گرون شده نسبت به یکماه پیش ....

مدیرسایت

قیمت ورق عرشه فولادی کاملا" لحظه ای شده متاسفانه و نوسان قیمت بالایی دارد که درنمودار قیمت همین صفحه مشخص است

حسنی
2 ماه قبل, دوشنبه 13 مرداد 1399 در 01:15:36 ب.ظ

ورق سمنان با اینکه سبک وزنه آیا در آپارتمان سازی خوبه. چرا اصلا سبک است

مدیرسایت

با سلام کلیه ورق های گالوانیزه در زمان خروج از کارخانه توسط سازمان استاندارد و بازرسی کارخانه کنترل میگردند هات رول یا همان ورق سیاه قبل از آبکاری توسط سیتم های نورد سرد به ضخامت های مختلف تبدیل میگردد. هیچ کارخانه ای ورق سبک تولید نمیکند زیرا بیس ورق ها همانطور که عرض کردیم توسط دستگاه های نورد سرد به ضخامت های مختلف تبدیل میشوند. نکته مهم این است که فروشنده ها برای مثال ورق 048 را بجای ورق 050 میفروشند و یا ورق 078 را بجای ورق 080 میفروشند در نتیجه چیزی به عنوان اینکه ورق گالوانیزه یا رنگی کارخانه ای سبک تر باشد مورد تایید نیست . اطلاعات کلیه محصولات روی پلاک نصب شده رول های گالوانیزه موجود است .

شمس
4 ماه قبل, چهارشنبه 14 خرداد 1399 در 09:30:49 ب.ظ

سلام ورق عرشه فولادی با ضخامت 7دهم میلیمترو فواصل تیرریزی دومترو پنجاه جواب میده؟

مدیرسایت

درود/اطلاعات بیشتری درمورد سازه با طراحی سیستم عرشه فولادی ازشما نداریم که بخواهیم بیشتر راهنمایی کنیم ولی قطعا" ورق 7دهم با این فواصل تیریزی پیشنهاد نمیشه ولرزش بوجود میاد.

مرادیان
5 ماه قبل, جمعه 2 خرداد 1399 در 11:53:46 ب.ظ

سلام من فقط ورق عرشه فولادی و گل میخ میخواستم قیمت روز اعلام میفرمایی

مدیرسایت

نوسان قیمت ورق و گل میخ عرشه فولادی در این روزها بسیار بالاست (تا حدی لحظه ای)حتما" با شماره های واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

سیدزاده
8 ماه قبل, یکشنبه 4 اسفند 1398 در 09:56:14 ق.ظ

سلام قیمت عرشه فولادی بروزه؟

مدیرسایت

سلام معمولا" ساعت دوازده ظهر به بعد بیشتر میشه روی قیمت متریال عرشه فولادی اکتفا کرد البته مد نظر داشته باشید در حال حاضر بازار آهن آلات هر لحظه داره نوسانات خاصی رو تجربه میکنه

آرش افشار
10 ماه قبل, یکشنبه 17 آذر 1398 در 12:13:06 ب.ظ

با سلام

منزل سه طبقه ای ساخته ام که سقف اخرین طبقه را  شیروانی با ورق فلزی کار کرده ام و با ستون های قوطی 9*9اما دو طبقه زیرین را تیرچه بلوک کار کرده ام و سر ستونهای طبقه دوم هم کفی کار گذاشتم حالا.متوان سقف شیروانی را جمع آوری کنم و عرشه فولاد اجرا کنم تا پشت بام داشته باشم ؟طبقه سوم تعمیره کامله .اگه میشه هزینه اجرا با بتون متری چقدره ؟

مدیرسایت

وزن سقف شیروانی و سقف متال دک با بتن  در هر مترمربع متفاوت است . ابتدا باید میزان تحمل بار سقف توسط ستونها و تیرها محاسبه گردد و برای تغییر سقف از شیروانی به عرشه فولادی زیر سازی(فواصل تیرریزی) و سازه  قطعا"  نیاز به تقویت دارد اطلاعات دقیقتری از سازه و فواصل ستونها و یقینا" طرح تقویت سازه ای مورد نیاز است که حتما با واحد فنی شرکت تماس بگیرید. 

ابراهیم محمدی
11 ماه قبل, سه شنبه 14 آبان 1398 در 09:00:58 ب.ظ

باعرض سلام 

سوال داشتم از جنابعالی 

شرکت مشاور نقشه های سقف پروژه مارو بصورت کامپوزیت دال بتنی داده .

میخاستم بدونم قیمت تمام شده سقف کامپوزیت با عرشه چه میزان اختلاف داره و کدام ارزانتر هست حدودا چند درصد باهم اختلاف قیمت دارن و اجرای کدوم سریعتر هست.

پروژه ما مسکونی هست با دو طبقه پارکینگ

 

مدیرسایت

باسلام/ همکارمحترم لطفا" جهت دریافت پاسخ سوال خود به ادرس  لینک این صفحه (مقایسه عرشه فولادی با سایرسقفها) مراجعه فرمایید . 

حمید بهروش
11 ماه قبل, سه شنبه 14 آبان 1398 در 07:36:16 ب.ظ

سلام . برای ساخت یک مغازه  40متری اسکلت را اجرا کردم پیشنهاد داده شد ضربی بزنم ولی من کاملا مخالفم حالا میخوام از متال استفاده کنم برای سقف ولی بخاطر این متراژکسی برای جوش گلمیخ نمیاد راهی برای اینکه از گلمیخ استفاده نکنیم هست یا خیر لطفا راهنمایی بفرماییدممنون

مدیرسایت

باسلام / این مشکلی که فرمودین در کل سوال روزانه بسیاری از مشتریان ما است . حتی برخی بدلیل نداشتن برق سه فاز و عدم امکان ارسال ژنراتور این مشکل را دارند /// راهکار این مساله در ابتدا اتصال برشگیر های مخصوص به بال فوقانی توسط میخکوب است ولی این برشگیرها هزینه بسیار بالایی دارند راهکار دوم با توجه به اینکه این سقف کامپوزیت است میتوان از برشگیرهای ناودانی همچون سقف دال کامپوزیت سنتی بشرطی که طبق مبحث دهم حداقل ارتفاع برشگیر از روی عرشه نباید کمتر از 40میل باشد روش سوم وبعنوان اخرین روش جوشکاری با الکترود 7018 و پخت الکترود توسط آون با درجه حرارت 300تا350 درجه سانتی گراد تا دو ساعت و حفظ آن تا دمای 120درجه سانتی گراد و در اخر دور جوش کردن گلمیخ ها با اینورتر میباشد.

قاسمی
11 ماه قبل, یکشنبه 12 آبان 1398 در 11:59:06 ق.ظ

قیمت عرشه فولادی به روزه؟

مدیرسایت

سلام بله هرروز قیمت سقف عرشه فولادی بروزرسانی میشود و بعنوان برآورد قیمت تقریبی سقف عرشه فولادی قابل استناد است 

سجاد
یک سال قبل, دوشنبه 29 مهر 1398 در 01:00:41 ب.ظ

ورق عرشه فولادی شهرکردضخامت 8 دهم چنده

مدیرسایت

سلام در مورد فروش ورق عرشه فولادی وزن سفارش بسیار مهمه ولی بالای 5تن و قیمت امروز 7050 تومان ورق متال دک شهرکردمیباشد

جامی
یک سال قبل, شنبه 27 مهر 1398 در 10:31:30 ب.ظ

سلام ورق گالوانیزه عرشه فولادی برای سقف کارخونه میخوام بزنم بدون گلمیخ میخوام سقفم سبک باشه چون کاری روش انجام نمیدم وزنی نداره

مدیرسایت

سلام پیشنهاد ما بشما در ابتدا ورق های گالوانیزه با فرم هایی غیر از عرشه فولادی است ولی درصورت تاکید روی عرشه فولادی شما میتوانید با فواصل تیرریزی مشخص از ورق عرشه و گلمیخ و بتن سبک استفاده نمایید

کیانی
یک سال قبل, سه شنبه 16 مهر 1398 در 04:38:38 ب.ظ

سلام من ساختمان مسکونی شخصی در حال ساخت دارم برای سقف ها مصالح و خودم خریدم و گروه نصب برای کارم کسی معرفی نکرده بود و درب کارگاه حضوری اومدن ورق های سقف و مترزدن و بنظرم فاصله زیادی با تیرها دارند و درست ننشسته و گلمیخ هارو جوش میدن میشکنه مخصوصا در شمشیری پله ها حالا بماند که کلی هم ورق اضافه اومده

مدیرسایت

با سلام / جهت عیب یابی شکست جوش گلمیخ ها لطفا" از این صفحه بازدید نمایید ( اینجا کلیک بفرمایید ).در شمشیری ها از سرامیک یکطرف بسته استفاده نمایید .

درمورد عدم قرارگرفتن صحیح ورق های عرشه فولادی روی تیرها عرض کنیم اگر رولفرمینگ پیچیدگی و اعوجاج نداشته باشد احتمالا" یا درست فیکس نشده و یا برشکاری دقیق انجام نشده و میخ کوب نشده و در اخرین حالت احتمال اینکه تیرریزی شما از بال فوقانی در یک تراز نباشد نیز خارج از تصور نیست و نیاز به بازدید دارد. در مورد متر زدن ورق های عرشه فولادی قطعا" باید نقشه های اتوکد در اختیار پیمانکار باشد و شاپ انجام شود چرا که اگر گروه نصب همپوشانی طولی را بیش از حد استاندارد در نظر بگیرد شما از لحاظ هزینه ای متضرر هستید و اکنون بحث اضافه امدن ورق گالوانیزه جای خود دارد که باز هم بدلیل عدم شاپ ترسیمی نقشه ها در تعداد برگ ها اشتباه کرده نصاب شما 

دوست گرامی قطعا" مقدار هزینه ای که مینمایید با این وضع گرانی مصالح و مهمتر موضوع امنیت افراد در ساختمان به اندازه ای حائز اهمیت هست که شما یک بخش اصلی سازه ای در ساختمان  را با شرکتهای معتبر و پاسخگو و ثبت شده همکاری نمایید 

یک سال قبل, یکشنبه 14 مهر 1398 در 07:23:18 ب.ظ

خیلی عالی کاربردی دقیق و باجزییات بود

فقط ای کاش هزینه حمل به شهرستانها رو هم در یه فیلدی جداگانه مشخص میکردین

با سپاس

مدیرسایت

درودجناب مهندس/متاسفانه بدلیل ایجاد نوسات اخیر کرایه حمل ها در ارسال بار به شهرستانها درج قیمت در سایت  فعلا" امکان پذیرنیست ولی تلفنی پاسخگو هستیم خدمتتان 

رستگاری
یک سال قبل, دوشنبه 25 شهریور 1398 در 05:05:26 ب.ظ

سلام و احترام/ من ورق عرشه فولادی وگل میخ و دارم شما فقط دستمزدی هم کار نصب عرشه فولادی انجام میدین اگر اوکی هست من نقشه هارا برایتان ایمیل کنم

مدیرسایت

سلام / برخی از پروژه های بزرگ سقف عرشه فولادی و در حال اجرای شرکت هم اکنون بصورت اجرتی هستند و کارفرما ورق ها و یا برخی از متریال و مش ها را خودش خریداری نموده است لطفا" با کارشناسان فروش شرکت عرشه فولادی جهت ارسال نقشه ها هماهنگ بفرمایید در خدمتتان هستیم

قربان محمدی
یک سال قبل, یکشنبه 24 شهریور 1398 در 01:33:04 ب.ظ

سلام لیست قیمت عرشه فولادی که گذاشتین با در نظرگرفتن شبکه مش اماده هستش یا میلگرد شاخه ای

مدیرسایت

با سلام قیمت هرمترمربع سقف عرشه فولادی در لیست فوق با احتساب قیمت میلگرد شاخه ای در نظر گرفته شده در صورت تغییر به شبکه مش آماده لطفا" زمان ارسال نقشه های سازه با شرکت هماهنگ بفرمایید .

مجتبی کمالوند
یک سال قبل, یکشنبه 24 شهریور 1398 در 08:18:29 ق.ظ

سلام یه کار 2000 متری عرشه فولادی در تهران را چند روزه میتوانید بتن ریخته شده تحویل بدین اسکلت ساختمان در حال نصب است 

مدیرسایت

درود / قبل از هر اظهار نظری باید پلان سازه را دراختیار داشته باشیم ولی معمولا" یک پروژه 2000 متری عرشه فولادی را از زمان تخلیه ورق گالوانیزه و الباقی مصالح مصرفی پای کار حدود 12 تا 15 روز کاری میشه تحویل داد.

محمدکلانتری
یک سال قبل, چهارشنبه 20 شهریور 1398 در 09:56:58 ب.ظ

سلام نصاب عرشه هستم گل میخ 100 در 19 دانه ای چند

مدیرسایت

با سلام / قیمت گلمیخ سایز 19در100 را میتوانیددر صفحه کالاها بازدید و از اخرین قیمتها آگاه شوید. کلیک بفرمایید 

بهراد
یک سال قبل, جمعه 15 شهریور 1398 در 01:18:38 ب.ظ

سلام قیمت ورق عرشه فولادی بنظرشما پایینتر میاد ؟ میخوام ٢٢ تن تقریبا خرید کنم 

مدیرسایت

بازار ورق گالوانیزه همچون دیگر کالاها متاسفانه مشخص نمیکنه با یک حرف و اتفاق سیاسی رو به پایین یا بالاست در این تاریخ رو به پایین است 

کریمی
یک سال قبل, پنج شنبه 14 شهریور 1398 در 08:32:06 ب.ظ

سلام

من یه سوله دارم اگر بخواهم داخلش رو دو طبقه کنم و نیاز به دهنه ۸ متر دارم امکانش هست راهنماییم کنید ( پی نقطه ای می‌خواد یا پی نواری)

ارتفاع ۴ متر سالن ۱۵*۲۲

 

مدیرسایت

با سلام / پی منفرد یا نقطه ای فقط بار یک ستون را تحمل میکند و بوسیله اتصال شناژ از حرکت افقی پی جلوگیری میشود  . با توجه به دهانه 22 متر بهتر است  در طراحی  از پی نواری Strip footing استفاده کنید 

رضا احمدوند
یک سال قبل, پنج شنبه 14 شهریور 1398 در 03:40:21 ب.ظ

سلام قیمت ارماتوربندی و اجرای کامل فونداسیون و میخواستم

مدیرسایت

سلام جهت اعلام قیمت فونداسیون ارسال نقشه هابه ادرس ایمیل شرکت الزامی است . اما قیمتهایی که از فونداسیون داخل سایت قراردادیم جهت براورد اولیه تقریبا بروز هستند

افتخاری
یک سال قبل, سه شنبه 12 شهریور 1398 در 08:38:33 ب.ظ

من 800 متر کار در شهرستان دارم و استعلام قیمت گرفتم برای کارم از چند نفر و تقریبا یک ماه دیگر میخوام عرشه فولادی و اجرا کنم تو بعضی از پیش فاکتورها فلاشینگ نمیزنن و میگن مشکلی نداره و هزینه اضافست بنده اگر فلاشینگ و حذف کنم برای اجرای کار مشکلی برام ایجاد میشه ؟ لطفا" پاسخ بدین 

مدیرسایت

با درود/ قطعا" قالب دوربندی کار را  نمیشه حذف کرد و بجای فلاشینگ گالوانیزه  تخته بندی اجرا میشه و اگر تخته ها به درستی بسته نشوند و در یک راستا نباشند قطعا" شما پس از بتن ریزی و گیرایش بتن هزینه ای باید انجام بدین و با تراشیدن بتن در نواحی نمای بیرونی کار را اصلاح و ترمیم کنید ما به شما پیشنهاد میکنیم با توجه به هزینه اندک کیفیت را فدای کمیت ننمایید و فلاشینگ فلزی را اجرا کنید. 

مجتبی فرزانه
یک سال قبل, سه شنبه 12 شهریور 1398 در 07:52:46 ب.ظ

با سلام و خسته نباشید اطلاعات در مورد عایق ضدحریق زیر سقف عرشه فولادی میخوام به چه صورت میتونین راهنمایی کنید

مدیرسایت

درودفراوان لطفا" از این صفحه بازدید بفرمایید //  کلیک بفرمایید

مهندس داودی
یک سال قبل, سه شنبه 12 شهریور 1398 در 09:04:58 ق.ظ

سلام یه کارگاه بزرگ دارم حدود 20 هزارمتر دنبال شرکت پیمانکار اجراونصب سقف عرشه فولادی هستم شما انجام میدین نقشه هارو بفرستم خدمتتان. پروژه شخصی است

مدیرسایت

سلام اقای مهندس/وارد بخش رزومه عرشه فولادی شوید و رزومه غنی شرکت را مطالعه بفرمایید .شما میتوانید جهت واگذاری سقف عرشه فولادی کارگاهتان فایل سازه اتوکد را به ادرس  INFO@SGKABIR.COM  ایمیل فرمایید در خدمتتان هستیم

ضیغمی
یک سال قبل, دوشنبه 11 شهریور 1398 در 06:22:41 ب.ظ

سلام/ایا قیمت سقف عرشه فولادی از لحاظ قیمتی مناسب تر است یا سقف دال کامپوزیت ممنون میشم پاسخ بدین

مدیرسایت

درود فراوان . باید عرض کنم در یک ساختمان اسکلت فلزی با سقف کامپوزیت به متراژ 1800 مترمربع اخرین انالیزی که انجام دادم با توجه به فواصل یک متری تیرریزی در سقف کامپوزیت و فواصل تا 2/30 در سقف عرشه فولادی 36 میلیون تومان ارزانتر براورد گردید .برای تکمیل اطلاعات خود به ادرس صفحه مقایسه سقف عرشه فولادی با سایر سقف ها مراجعه فرمایید .البته شما سرعت اجرای نصب عرشه فولادی هر 1800 مترمربع در بیست روز و اینکه در یک پارت بسته به متراژ کار قابلیت اجرای بتن ریزی را دارد هم در نظر داشته باشد.

شادمان
یک سال قبل, دوشنبه 11 شهریور 1398 در 04:49:59 ب.ظ

قیمتهای ورق عرشه فولادی پایین اومده؟

درود/بله تا حدی پایین تر اومده

مهندس زهره باقرزاده
یک سال قبل, دوشنبه 11 شهریور 1398 در 10:51:40 ق.ظ

از صفحه عرشه فولادی واقعا" استفاده کردیم ممنونم ازتون

مدیرسایت

سلامت و پیروز باشید خانم مهندسyes

محمدرضا عسگری
یک سال قبل, دوشنبه 11 شهریور 1398 در 09:41:49 ق.ظ

سلام من مجری سقف عرشه فولادی هستم اکیپ هم دارم اگر کار داشتین در خدمتم 5 نفر کارگر دارم

مدیرسایت

سلام دوست عزیز جهت همکاری در بخش اجرای سقف متال دک با شماره های شرکت - داخلی شرکت عرشه فولادی تماس بگیرید. متشکرم

زانیارحیدری
یک سال قبل, دوشنبه 11 شهریور 1398 در 09:35:41 ق.ظ

سلام شما تو شهرستان هم اجرای عرشه فولادی  انجام میدین کار من 1000 متر است در سنندج

مدیرسایت

با سلام/ در حال حاضر برای تهران و اطراف شهر تهران اجرای پروژه انجام میشود و برای شهرستانها فروش مصالح امکان پذیر است.

قربانیان
یک سال قبل, یکشنبه 10 شهریور 1398 در 10:37:41 ب.ظ

سلام آیا قیمتها بروز هستند؟ میخواهم در یک مناقصه سقف عرشه فولادی طبق فهرست بها شرکت کنم.

مدیرسایت

درود فراوان / همانطور که در سربرگ سایت مشخص است تاریخ روز لحاظ شده و قیمتها هرروز آپدیت میشوند /درمورد فهارست بها لطفا" کلیدواژه را در سرچ سایت لحاظ کنید به صفحه مربوطه هدایت میشوید. با سپاس

محمدرضا
یک سال قبل, یکشنبه 10 شهریور 1398 در 10:32:53 ب.ظ

بسیار کامل و مفید ممنونم از سایت خوب شما yesyes

مدیرسایت

سپاس از شماyes

سوالات متداول

ورق های عرشه فولادی از ضخامت های 7دهم میل الی 1/2میلمیتر قابل تولیدهستند.

در سایت شرکت عرشه گسترکبیر(سهامی خاص) کلیه قیمتهای مصالح عرشه فولادی ودستمزد اجرا قابل پرینت میباشد.

جهت آشنایی با مزایای سقف عرشه فولادی روی این لینک کلیک فرمایید.